New Delivery for Broke Rod for Leicester Importers

New Delivery for
 Broke Rod for Leicester Importers

Short Description:


Product Detail


 

Company Core Philosophy

The company is specialized in casting mould technology design, tooling development, mould   making,gravity casting aluminum alloy products, machining service as a whole, and has 36 seniorr&dengineers. 20 years experience in professional mould making.Strong technical team with certain research and development capabilities.Full machinery focus on quality and after-sales service.

Payment & Delivery

Payment Terms: 30% for deposit, 70% before shipment.

Package Details: usually use the standard 1200*800mm wood pallet, but can customized packaging according to the different products.

Delivery45 days after order confirmation.

jiaotong

Factory Equipment

There are 4 workshops in the company which including tooling workshop, casting workshop , machining workshop ,cleaning workshop and one full-equipped laboratory.

Factory Equipment

Our Certificate

zhengshu

Our Service

liuc

China Foundry Expo

Participate in China Foundry Expo every year.

zhanhui

FAQ

Q:Plant Maturity – Years in service?

A:24 hour

Q:Project Management is existed for new production?

A:Yes,We have

Q:Ownership – Main Share Holders?

A:Private Comp.

Q:Export License and/ or Experience?

A:Yes.

Q:Products Development time?

A:2 Month.

Q:Products Cycle time ?

A:2 Weeks.

 

Product Tags

With reliable quality process, good reputation and perfect customer service, the series of products produced by our company are exported to many countries and regions for New Delivery for Broke Rod for Leicester Importers, Our final goal is "To try the best, To be the Best". Please feel free to contact with us if you have any requirements.


 • Previous:
 • Next: • Yıl 1961. Otomotiv Endüstri Kongresi sonrası verilen davette işadamları, gazeteciler, bürokratlar, Devlet Başkanı Cemal Gürsel ülkenin kalkınmasının durumunu tartışmaktadırlar. Cemal Aga sinirlenip bu ülkenin otomobil bile imal edebileceğini söyler. Bir anda bu iddia ciddi bir meydan okumaya dönüşür. Paşa emrini verir. Yaklaşmakta olan Cumhuriyet Bayramı’na ilk yerli otomobil yetişecektir! Neredeyse imkansız bu görevi hem gerçekleştirebilecek hem de kabul edecek kişi aranır. Gündüz Serter’de karar kılınır. Vatana hizmet duygusuyla tereddütsüz görevi kabul eden Gündüz Bey güvendiği mühendislerden oluşan bir ekip kurar. Yaklaşık 130 günde sıfırdan bir otomobil imal edeceklerdir. Otomobilin gösterileceği 29 Ekim tarihine kadar neredeyse hiç görüşmemek üzere ailelerinden ayrılan ekip, Eskişehir’de kendilerine tahsis edilen eski bir atölyede buluşur. Araba yapmak için gerekli özel bir makine, tesisat olmadığı gibi basit bir vinç ve küçük el aletleri dışında hiçbir şeyleri yoktur. Güya devlet eliyle yapılan bu projeye Başkan dışında herkesin muhalefet ettiği buradan bile bellidir. Zaten daha proje bütçesi onaylanırken muhalifler neredeyse yarısını kırpmış, “alt tarafı bir otomobil için” 900 bin lirayı uygun görmüştür. Görünen o ki, ekibin uğraşacağı tek şey arabanın imalatı olmayacaktır. Başkanın danışmanı Sami Bey tavrını daha ilk günden koymuştur. Bir başka muhalif grup da basındır. Her gün projeyle ilgili olumsuz bir haber çıkmaktadır. “Pahalı, lüzumsuz” bu proje için kullanılan en hafif sıfatlardır. Uzun araştırmalar ve teknik toplantılardan sonra nasıl bir araba yapılacağına karar veren ekip, imalata geçtiğinde makine parkı eksikliğini fazlasıyla hisseder. Aslında arabadan önce yapılması gereken, arabayı yapacak makinelerin yapılmasıdır. Ancak buna zaman yoktur. Ekip herşeyi pratik çözümlerle, şartları zorlayarak halleder. Zaman ilerledikçe proje esnasında tanışanlar dost olurlar, birbirini tanıyanların da dostlukları pekişir. Ortak amaçları onları bir aile haline getirir.

  Zor şartlarda, aksiliklerle son günlere yaklaşılırken ilk arabanın marşına basılır. Bu gelişme, projeyi takip eden herkesi şaşırtmıştır. Özellikle, projeyle çok alay eden gazeteciler ve projenin gerçekleşmemesi için elinden geleni yapan Sami ve yandaşları.

  Uykusuz geçen son hafta ile birlikte bir araba daha imal eden ekip, ertesi gün Ankara’da Paşa’nın huzuruna çıkacak arabaları 28 Ekim gecesi trene yüklerler.

  Devrim, ilk ve son yolculuğuna hazırdır.  A brief introduction into the forms of corrosion and mechanisms of corrosion of aluminum alloys. This educational video was funded by a grant from the Modern Light Metals.

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !